top of page

Noclegi na Spokojnej

„Noclegi na Spokojnej” to niedawno oddany do użytku domek. W całości jest on do dyspozycji gości. Oferuje pięć        sypialni i trzy łazienki (dwie wspólne, jedna połączona z największą sypialnią), duży salon, przestronną kuchnię z jadalnią oraz ogród i parking. Na parterze znajduje się WC do wspólnego użytku gości. 

Jest zlokalizowany w Miedzianej Górze koło Kielc. Można dojechać do niego w ciągu około dwóch godzin z            Warszawy, Krakowa i Łodzi. 

Wystawiamy faktury. Po indywidualnym uzgodnieniu istnieje możliwość zapewnienia śniadania oraz transportu                  do i z obiektów „Targi Kielce”.

Turystyka i turystyka rodzinna

„Noclegi na Spokojnej” mogą być Twoją bazą noclegową, jeśli masz chęć zwiedzić i poznać rejon Gór Świętokrzyskich. Stąd szybko dojedziesz do największych atrakcji województwa.

Podobnie dom spełni swą rolę, jeśli wolisz piesze wędrówki.

Noclegi pracownicze

​

Jeżeli przyjeżdżasz do tymczasowej pracy do Kielc lub okolic (lub organizujesz pracę dla grupy osób), możesz skorzystać z oferowanych przez nas miejsc noclegowych. 

Dzięki nowo wybudowanym drogom można stąd szybko dojechać do różnych miejsc w okolicy - w tym do obiektów „Targi Kielce”.

Spotkania

Domek doskonale nadaje się do organizacji kilkunastoosobowych (do 15 osób) spotkań rodzinnych. Sprzyja temu duży salon, który można zaaranżować według własnych potrzeb (dostawiane stoły i krzesła), kuchnia z jadalnią, ogród oraz znajdujące się na miejscu pokoje do spania.

Szkolenia i konferencje

 

Salon na parterze świetnie sprawdzi się jako sala szkoleniowa. Istnieje możliwość dowolnego ustawienia krzeseł i stołów. Dodatkowo na miejscu dostępne są pokoje noclegowe i kuchnia, co ułatwia zorganizowanie i przeprowadzenie kilkudniowego szkolenia z noclegiem za umiarkowaną cenę.

Miejsce dla fanów gier bez prądu

"Noclegi na Spokojnej" zostały zaplanowane m.in. jako miejsce, w którym mogliby

się zebrać miłośnicy planszówek, bitewniaków, karcianek i erpegów - by przez kilka dni cieszyć się swą pasją i towarzystwem w komfortowych warunkach. Do tego posłuży wam dostateczna ilość przenośnych, łatwo rozkładanych stołów i krzeseł oraz mnóstwo przestrzeni.

Idealne miejsce, by zorganizować mini-konwent lub weekend ze znajomymi.

bottom of page